Klimatizace Daikin Sensira

Proč volit klimatizace Daikin Sensira

Sezónní účinnost podává realističtější indikaci toho, jak účinně klimatizace funguje v průběhu celé topné či chladicí sezóny. Volba výrobku s R-32 snižuje dopad na životní prostředí na 68 % v porovnání s R-410A a přímo vede k nižší spotřebě energie díky své vysoké energetické účinnosti. Sensira R-32 dosahuje účinnosti A++ při topení s chladivem R-32.
 

Spolehlivost

  • Kyvný kompresor: vylepšený kompresor používá měničovou technologii a malé kapacitní kroky k seřízení výkonu jednotky a splnění energetických nároků. V porovnání s rotačním kompresorem poskytuje kyvný kompresor větší úsporu energie, nižší riziko poruchy jednotky a tišší chod bez vibrací.
  • Nejobsáhlejší testování jednotek před opuštěním továrny.

Dokonalý komfort

  • Plochý stylový čelní panel snadno splyne s jakýmkoli interiérovým dekorem a snadněji se čistí. Svislé automatické kývání u těchto nástěnných jednotek pohybuje výstupními žaluziemi nahoru a dolů, aby vám poskytlo účinnou distribucí vzduchu a teploty v celé místnosti. Režim turbo znamená, že lze místnost rychle vyhřát nebo vychladit pro maximální pohodlí.
 

Ovládání

Jednotku Sensira můžete spravovat pomocí svého chytrého telefonu. Jednoduše připojte k Wi-Fi a stáhněte si aplikaci Daikin Online Controller pro vytváření vašeho perfektního klimatu.