Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 HT

Tepelné čerpadlo Daikin Altherma 3 HT patří do skupiny Hydrosplitů. Základní nevýhoda nutnosti vyvést topnou vodu z domu k venkovní jednotce zůstává, avšak Daikin Alterma 3 HT hydrosplit má kompaktní vnitřní jednotku, která obsahuje ovládání, oběhové čerpadlo, expanzní nádrž, bojler(volitelně) výstup pro více zón(volitelně) a další součásti topného okruhu, které jinak zabírají místo v technické místnosti.. Odpadá tím nutnost stavby složité strojovny a vše je pohodlně ovládáno jedním ovladačem v češtině.

Tepelná čerpadla Daikin Altherma 3 HT patří k naprosté špičce a technologií přenosu tepla jsou daleko před konkurencí. Pro budovu, kde vám jiní výrobci doporučí 16 kW s podílem elektrického ohřevu 10-30% Altherma 3 H|T o výkonu 14kW použije elektrický ohřev v průměru pouze 1% a to výrazně sníží náklady na provoz.

Unikátní technologie tepelného čerpadla Daikin Althermy 3 HT zajišťuje vysokou účinnost vytápění. Pro srovnání průměrné tepelné čerpadlo o výkonu 14kW má při -15°C výkon pouze cca 7 kW což je polovina nominálního výkonu a musí si pomáhat elektrickým ohřevem. Altherma 3 HT o nominálním výkonu 14kW vykazuje téměř 11 kW výkonu při -15°C při výstupní teploty vody 55°C.

Kontaktujte mě a já Vám zdarma vytvořím návrh tepelného čerpadla s cenovou nabídkou.